+370 633 335 46

I - VII    08:00 - 20:00

 

Šioje skiltyje rasite informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas.

Paslaugos

Vejos priežiūra

Norint, kad veja atrodytų nepriekaištingai, reikalinga atitinkama ir reguliari jos priežiūra.  Reguliarus  pjovimas bent kartą per savaitę, garantuoja tankesnį augimą ir sveikesnę veją. Mes naudojame tik  aukščiausios kokybės vejos priežiūros techniką, kuri nepažeis viršutinio vejos sluoksnio ir nepakenks bendrai jos išvaizdai. Rekomenduojamas vejos aukštis yra 4cm.

Piktžolių naikinimas

Net ir geriausiai prižiūrėta veja yra jautri piktžolėms. Piktžolių naikinimas yra tęstinis procesas ir gali užtrukti daugiau negu vieną kartą. Kad panaikinti piktžoles bei įvairias jų rūšis yra naudojami specialūs herbicidai, kurių pagalba išnaikiname nereikalingus ir vejai kenksmingus  žolių tipus. Taip pat siūlome ir samanų naikinimo paslaugas.

Tręšimas

Norint, jog veja augtų sveika jai reikalingas atitinkamas "maistas". Kaip ir kiekvienas žolinis augalas veja sugeria visus reikalingus mineralus per savo šaknis, todėl svarbu, jog dirvožemis turėtų visus tinkamus mikroelementus, būtinus sveikos vejos augimui. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės trąšas, kurios greitai įsisavina  į dirvožemį.

Daugiabučių aplinkos priežiūra

Sezono metu siūlome kokybišką daugiabučio namo teritorijos vejos priežiūrą bei aplinkos tvarkymą. Periodiškai pjauname žolę ir prižiūrime veją daugiabučio namo kieme. Esant poreikiui karpome, formuojame ir prižiūrime gyvatvores, naikiname krūmynus bei kitokią nepageidaujamą augmeniją, genime medžių šakas, grėbiame lapus, juos surenkame bei išvežame.

 

Ar norėtumėte, kad jūsų sklypas ar sodyba atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai? Kad kiekvienas praeinantis žmogus atkreiptų dėmesį į jūsų kieme sukurtą kraštovaizdžio architektūrą? Patikėkite savo aplinką profesionalams! Mes teikiame ne tik vejos pjovimo, bet ir laistymo sistemų įrengimo... skaityti daugiau

Darbo laikas

I - V :          08:00 - 17:00

VI - VII :    10:00 - 15:00

© Gerbūva 2020. Visos teisės saugomos.